...Jak na kluky?! :D

1. února 2011 v 11:42 | Wendi |  Fun
ll

Hodně z vás už asi hledalo nebo jen nakouklo do nějakého toho návodu, tak sbalik kluka nebo něco podobného. Někdo z vás to možná hledá denně a nemůže pořád najít nějaký zaručený návod, se kterým by to už konečně vyšlo. Ale víte co? Žádný takový návod není! :D
Místo toho, abyste se soustředili sami na sebe, tak prošacujete celý internet za vidinou něčeho, co v podstatě neexistuje. No má to snad cenu?
Možná si říkáte: Ale něco přece existovat musí! Kámošky pořád mluví o nějakých jejich fintách, které prý zaručeně fungují!
Za prvé - to bych teda chtěla vidět tu fintu :D
Za druhé - pokud vám jí nesdělily, tak v tom bude zřejmě nějaký háček, ne? Schválně se někdy zeptejte těch holek, co mají na každém prstě pět kluků a pořád s někým vhodí, jak to dělají, že dostanou vždy toho, koho chtějí.

Uvědomte si, že každý kluk/chlap/muž je jiný a tak na každého bude účinější něco jiného.
Někteří rádi dobívají a proto nejsou rádi, kdyby je holka předběhla a pozvala ho někam dřív než oni
Někteří si potřebují týdny a měsíce povídat, třeba jen na fb/icq/skypu nebo přes sms a chtějí o té dotyčné vědět co nejvíc. To zřejmě vyplívá z předešlého, narychlo utvořeného vztahu, který asi nedopadl dobře. Proto se teď bojí, že by ta dotyčná mohla odejít stejně rychle jako se objevila. Proto jí chtějí znát co nejlépe a utvořit si s ní nějaký vztah a tím si zajistit, že si navzájem moc neublíží, kdyby jim to snad nevyšlo. Jenže pro nás holky je to občas "odstrašující". jo dobrý, počkáme si třeba pár týdnů, třeba i měsíc či více, ale jen pokud vidíme, že se to nějakým způsobem vyvíjí. Pokud je to ovšem z mužské strany pořád to samé dokola a takové to "vyslýchání" (Mám namysli to, že se furt na něco ptá, každý den je to samá otázka, až si říkáme, že si to ani nemůže pamatovat a že si s ním nemáme co říct a nebo že nemá zájem, ale jen to nechce dát najevo. Když se vás například někdo zeptá, jaký toaletní papír používáš, tak tam nebude něco vpořádku :D)
Pak nás to přestane bavit, začneme pokukovat po jiných objevech a už nemáme zájem. Ale ty trpělivější z nás mají velké štěstí :) Pokud se totiž dostanou do té fáze, že s ním i něco budou mít, tak mají vztah na velmi, velmi pevném základu. A to je přeci super ne?
grada
Mám pro vás typ na knihu, kterou teď dočítám. Jmenuje se Jak být neodolatelná pro každého muže. Je to opravdu krásná knížka, která by těm méně sebevědomým (jako mě) mohla pomoci. Seženete jí na internetu (třeba na grada.cz) asi za dvě stovky :) A dvě stovky za vyšší sebevědomí neni moc ne? :)

Znáte takové to, co říkají třeba i kámošky nebo nějaké časopisy: Ooo kluk musí udělat první krok! Jen na něj koukejte házejte vlasama..a já nevim co všechno :D Taková blbost! :D Oni to většinou stejně nepochopí :) Prostě napište první, oslovte ho někam jako první nebo ho pozdravte jako první! :) Nic se stát nemůže...max.budete vědět konečně na čem ste

Máte pocit, že tady zase žbrblám nějaký kraviny? :D Tak abyste věděli...včera se mi stal velký trapas, ale nechce se mi to moc psát. Ještě jsem se z toho sama nevzpamatovala a dokonce se mi o tom i zdálo :D Takže to napíšu až jak to dopadne ;)
Jo a jestli si myslíte, že když poprví někomu napíšete, tak že z toho bude jen nevinný pokec, tak to se můžete i mýlit! :D Na o pozor, neberte to na lehkou váhu...ehm jako já xDD néé to je moc trapný :D


Bude Valentýn! :) Myslíte si, že zas nikoho nebudete mít?? Nevěšte hlavu! :) To je ještě času. Stačí se konečně rozhoupat a napsat své tajné lásce a uvidíte konečně na čem ste. A pokud nikoho na Valentýna neseženete - no to je toho! Nějakej americkej svátek no :) Pak je tu stejně ještě první Máj ;)
A pak opačný případ. Pokud vás někdo na Valentýna pozval,ale vy s nim nechcete jít? Co dělat? Hm? Poraďte mi! :D Je to přece kámoš!...a ten se skvěle hodí jako příklad toho, který si dělá pevné základy několik měsíců...líbil se mi před rokem a několika měsíci, ale nijak se to nikam neubíralo. Tak jsem na něj postupně zapoměla, zdravili jsme se ve škole a mě už se od té doby líbilo spousta jiných kluků. Jenže nedávno mi začal psát. Joo dobrý, brala jsem to jako kamarádský pokec. Jenže pak začal psát každý den. To už mě to začalo štvát a já věděla, že to nebude jen tak! :/ Pak mě někam pozval, ale já to brala kamarádsky, protože to nebylo něco jako: Pojď se mnou do kina, jen my dva! -> Ne to fakt ne :D ...jenže pak mě pozval na Valentýna někam, ale já jen řekla, že nevim jestli budu mít čas... Nechci ztratit kámoše, ale nic s nim nechci mít :/ No...to je pro mě ještě dlouhá záhada, jak někoho odmítnout a být s nim jako kámoš ;)


A pamatujte si: Kluci přicházejí a zase odcházejí, ale nejlepší kamarádka zůstává!
..ale o tom až zase někdy ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama