Únor 2011

Péče o pleť

10. února 2011 v 12:33 | Wendi |  Beauty
To je snad to nej nej nej nejdůležitější! :)
Proto vám sem dám pár rad a návod jak pečovat o svou pleť a to jak denně, tak i občasně. No to pochopíte když si to přečtete xD
(Je to z vlastní zkušenosti a funguje to dobře proti akné :D U mě to moc pomáhá, ale pokud u vás ne, tak to možná bude typem přípravků a nebo typem pleti ;))

Cé.Čé. :D

...Jak na kluky?! :D

1. února 2011 v 11:42 | Wendi |  Fun
ll

Hodně z vás už asi hledalo nebo jen nakouklo do nějakého toho návodu, tak sbalik kluka nebo něco podobného. Někdo z vás to možná hledá denně a nemůže pořád najít nějaký zaručený návod, se kterým by to už konečně vyšlo. Ale víte co? Žádný takový návod není! :D
Místo toho, abyste se soustředili sami na sebe, tak prošacujete celý internet za vidinou něčeho, co v podstatě neexistuje. No má to snad cenu?
Možná si říkáte: Ale něco přece existovat musí! Kámošky pořád mluví o nějakých jejich fintách, které prý zaručeně fungují!
Za prvé - to bych teda chtěla vidět tu fintu :D
Za druhé - pokud vám jí nesdělily, tak v tom bude zřejmě nějaký háček, ne? Schválně se někdy zeptejte těch holek, co mají na každém prstě pět kluků a pořád s někým vhodí, jak to dělají, že dostanou vždy toho, koho chtějí.