R-E-K-O-N-S-T-R-U-K-C-E

13. ledna 2011 v 16:02 | Wendi |  Novinky
Ahoj! Možná jste si všimli, že je tu NEW design..a řekli ste si: Co je to za další hrůzu?! (Pěkný, co? xD) a co je to za blbej nápis??? Vogue&Cosmetic...dyť tu o tom nic neni!! Blboost...
no..ale čeká mě nový začátek :)


Chceš to vědět??

Kuk DOWN! :DDělám velkou rekonstrukci :)))
Tenhle blog jsem založila, když mi bylo 11 let. Dávala jsem sem věci jako fotky zvířátek, vtípky atd. Později jsem rozjela TS2 kolekci ;) + Koně. Ale teď? Poslední dobou to byla jakási patlanina...a už mě to nebavilo...TS2 už nemám, obrázky čehokoliv si jednoduše vygooglujete, na jednich koních už jsem skončila....tak o čem mám sakra psát?? Přemýšlela jsem..a dlouho ;) a jak vám asi nadpis blogu napověděl, bude se to týkat všeho okolo módy a kosmetiky...prostě takové holčičí :)
Nebojte se, nehodlám sem dávat nějaký ty kraviny jako - zaručený typ jak sbalit kluka!!! :DD Jen bych vám chtěla nějakým způsobem pomoct :) hlavně okolo líčení..mm já to miluju :) a baví mě to..mám už ledacos vyzkoušené a tak doufám, že vám třeba dám i nějaký nový způsob líčení, který mám sama vyzkoušený :) Hodlám natočit i občas videa, abyste si nemysleli, že to někde na netu zkopíruju a vložim sem a budu si myslet, jak si budete myslet, že jsem to opravdu napsala já :D
Občas mi pomůže i kámoška, na které to budu předvádět :))
A tak předběžně prosím: neberte ty videa vážně! Nemusíte na to koukat ani se podle nich řídit! Chci jen někomu rozšířit obzory a nakopnout vás do hravosti. Líčení nemusí být jen řasenka nebo tužka nebo jednobarevné stíny...hrajte si! :)
A navíc, sestra, mamka, babička ...a možná ještě někdo :D...řikali, že mi to de :) Mamku už jsem několikrát malovala, česala i oblékala, dokonce jsem jí nařídila, co si má koupit za oblečení :D Sestru už jsem taky několikrát mlovala, ale do oblečení a vlasů jí kecat nebudu..přece jenom jí bude 18 ;) A babička se rozhodla, že až někam půjde do divadla, tak jí musim namalovat :DD A mojí nej kámošku (ta co bude spolupracovat) jsem taky malovala :)) Myslím si, že se jí to i celkem líbilo :)

PS: A prosím vás ještě, abyste neřešili můj (nebo snad kámošky) vzhled ;) Nejde o mě, ale o to, jak se to dělá...má vám to usnadnit práci. Je to o dost účinější, než kdybych vám tu napsala postup ,,Jak na to" a vy byste ani nevěděli, jak to ve výsledku vypadá ;) Tákže: Don't řeš me, oukej?! :D Nejsem královna krásy a sama mám co dělat, abych si udržela tu poslední kapku sebevědomí..nemám to lehké x) Tak děkuju!!!!

like
Jo a pro někoho:
Vogue = Móda
Cosmetic = Kosmetika
:D

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama