Hodně krátké vlasy

21. dubna 2010 v 20:10 | Wendi |  Beauty
Ano..new rubrika :) Kdo si to neumí přeložit, tak Beauty & Fashion znamená krása a móda :D
Teď bych vám chtěla představit pár typů na krásný účes :)

Pokud tě to zajímá, tak koik na cč.! :D
http://www.dama.cz/kosmetika/foto09/855-05_l.jpgHlavně si nemysli, že tvuj účes bude vypadat stejně jako těch modelek na fotkách.O ně se starají profesionálové, a proto to bude vypadat jinak, když si to budeš vytvářet sama. Můžeš poprosit kamarádku, abyste si navzájem vytvářeli účesy a pak až v tom budete dobré, můžete se navzájem upravovat na různé párty a oslavy nebo jen tak do školy :)

Hodně krátké vlasy
Pokud máš hodně krátké vlasy, skoro na ježka, máš to jednoduchý! :) Možná si říkáš, že u nich moc účesů nejde, ale když budeš mít hodně fantazie...např.: zkus si http://kadernictvimatrix.com/ucesy/uces1.jpgjednotlivé pramínky nějak bláznivě obarvit, ale aby to zároveň ladilo z tvojí pravou barvou (třeba když budeš blond či světlehnědovlasá, tak rozhodně nedoporučuju červené proužky!) Co třeba na peroxidovou blond zkusit zelené a modré pramínky? Nebo na černé fialové a růžové? Nebo je jen podbarvit :) Tebe si pak holka každý všimne!http://www.svetucesu.com/Photogallery/Short/Large/148.jpg
Pokud se bojíš jít do extrémů, stačí ti pouze lak na vlasy a tvá tvořivost. Můžeš vlasy ,,rozcuchat" nebo je naopak uhladit na jednu stranu. Zkus také vepředu uhlazené a vzadu ,,naježené"! Nezapomeň po každém tvém výtvoru vlasy pořádně přelakovat, aby ti účes vydržel celý den.
Pokud si ovšem pevně stojíš za svými zravými vlasy a nehodláš je nijak ničit barvením ani lakováním, stačí když použiješ při mytí hlavy condicionér. Třeba pro větší objem nebo na rovné vlasy.
Pokud ses rozhodla se na krátko ostříhat, máš mnoho možností, jak to bude ve výsledku vypadat. Můžeš si nechat ofinu nebo patku a ostatní mít kratší a nebo třeba si nechat vlasy okolo obličeje dlouhé a ostatní nechat na krátko. Ofina může být taky naschvál nakřivo :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama