Dotazník na...MĚ

22. dubna 2010 v 18:18 | Wendi |  Ze světa jezdectví
Tak jo, já vim že to určitě všechny zajímá, ale chci vám jen na sobě ukázat tento dotazník :) Hodlám totiž vyspovídat hoodně lidí xD
http://www.pragueout.cz/UserFiles/parkur-praha.jpg


Dotazník 0.1


Tvoje jméno: Vendula Houšková
Tvá přezdívka: Wendi
Jak vznikla: Nevím, protože mi dřív řikali opravdu hrozně, tak sem potřebovala nějakou hezčí :D a navíc Vendy a Wendy je hodně, proto Wendi (takže nekopírovat :D)
Odkud jsi: Z Prahy 2
Kdy ses narodila: 16.8.1995 v 17:00 a pršelo xD
Proč právě koně a ne jiný sport: Protože to je něco úplně jinýho než třeba tenis. V tenisu záleží jenom na tobě a na tom, jakou máš výbavu, ale u koní je to prostě úplně jiné, protože se zde pracuje s živými tvory a ne s raketou. Koni neřekneš CVAL a on začne cválat...tady de taky o to, jak kdo rozumí koním a umí se s ním domluvit a to mě hrozně baví a fascinuje! Je to ten nejúžasnější sport a sem hrozně ráda, že ho můžu dělat :)
Od kolika let se věnuješ jezdeckému sportu: Stydím se za to xD od 12ti let x) Ale dřív asi nebyla možnost no :) Můžu bejt ráda, že vůbec
Jakou jezdeckou disciplínu děláš, hodláš dělat nebo se ti líbí: Dělám parkur, ale teprve zažínám :)
A proč: Tak ok, bude to trochu ponižující, ale napíšu to xD Protože když jsem se rozhodovala co chci dělat, rozmíšlela jsem se mezi drezurou a parkurem. Jenže jsem si rychle uvědomila, že na drezuru opravdu nemám a navíc ji dělá moje nejlepší kámoška a to bysme se akorát hádali kdo je lepší a snažili se jedna druhou překonat :D A navíc -> ten pocit když jsi nad překážkou je úžasný...pokud ji neschodíš :D A záleží zde (pokud nejde o styl) jen na tom, jestli skáčeš překážky bez chyb a ve správném pořadí, takže mé nějaké chyby zaniknou :DD
Jaký je tvůj jezdecký vzor: Bára Tomanová, ale doufám, že to v budoucnosti (blízké či daleké) budu třeba i já :)
Oblíbené plemeno a barva koně: Hannoverský kůň a grošák (nebo tečkovaný, síťovaný, šedý bělouš :), ale (kdo by to byl řekl) můj neoblíbenější miláček je krásný hnědák s křivou lysinkou, takže na tom opravdu nezáleží :)
Proč: Hannoverák je skokové plemeno s krásnou stavbou těla a grošáci se mi líbí už od mala (ale škoda že mnoho z nich vybělí :)
Čeho bys chtěla dosáhnout: Budu ráda, když VŮBEC něčeho dosáhnu :) mě stačí jen přeskočit čistě překážku a je to velký úspěch :)
Kde jezdíš: Toulcův Dvůr (rekreace, 1x týdně) - JO v Hostivaři a jsou tam huculky, a Podolanka (parkur, 1x týdně) - soukromí koně a soukromý trenér, má 5 koníků :)
V jakých stájích už si byla: JO TJ Tempo (květen až srpen 2008), JK Harfa (březen až prosinec 2009) a pak tam kam chodim + Stáj Hostivař na bývalý kobylce mé nej kámošky (takový doučko :D)
Máš ZZVJ: Ne, ale hodlám mít :) toto dopadne xD Ale zatím ho opravdu neuplatním
Jak ses ke koním vůbec dostala: Nooo už jako malá sem chtěla jezdit, ale nevěděla sem, že existuje něco jako JO nebo JK :D A pak sem se seznámila s Ivčou a ta mě nakopla (ne doslova :D)
Nejhorší zážitek u koní (pád z koně, trapas, špatná stáj...): Hmm muj pád nebyl ani tak hrozný jako legrační, takže opravdu nevím :D Tak jako..komu se povede spadlout z poníka, udělat přemet a sednout si do příkopu? :) Na tu bolavou ruku jsem hravě zapoměla
Nejhezčí zážitek u koní (výhra závodů, složení ZZVJ, pochvala trenéra...): Každý den s koňmi je ten nejhezčí, ale asi když jsem se učila jezdit, tak byla každá malinkatá pochvala to nejhezčí. a nebo první cval byl taky něco :) Ale nyní je nejhezčí můj vztah s Karlíkem :) (5ti letý valášek asi ČT) ale tajíme to, takže pššt! :D
Kde nakupuješ výbavu: V Equiservisu,ale hodlám se podívat i do Dance and Jump, protože sem zjistila, že je blízko :)
Jakou značku výbavy preferuješ: No...všechno mám od jiných, takže na tom nezáleží :)
Máš koně, budeš mít nebo bys chtěla: Nemám budu chci :D neee až si budu jistá, že umím aspoň trochu dobře jezdit hodlám si pořídit koníka, ale až tak v 18ti nebo po vejšce, abych ho mohla platit
Plány do budoucna: Dosáhnout svých snů :)
Tvůj rozpis týdne:
PO: 8 hodin ve škole, takže nic :D akorát se učim
ÚT: koně v Toulcově Dvoře
ST: Doučování dějepisu u babičky
ČT: Nic, zase 8 hodin, takže se nedá nic dělat
PÁ: Koně v Podolance
SO: Buď kámoši nebo služba na koních nebo volno..ach :D
NE: Buď kámoši nebo služba na koních nebo volno
Něco co bys chtěla říct: No...koně nejsou jenom prostředky na ježdění a vyhrávání závodů! Uvědomte si to! Koně jsou živé bytosti a můžeme být vůbec rádi, že nás nechaj se k nim takhle přiblížit a že nám otevřou svá srdíčka :) Netrapte je a mějte pochopení, holky! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jakou jezdeckou disciplínu děláte nebo byste dělat chtěli? :)

Parkur
Drezura
Western
Endurace
Cross-country
Dostihy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama