Juchuuu!

22. května 2008 v 18:33 |  Novinky
Takže...Ehm,ehm...nawím jestli jsem to psala nebo jsem to chtěla psát, ale to je fuk, ale jak jsem ,,psala" že muj blog se pomalu proměňuje v simíkův blog místo zvířecí, tak už je tomu zase jinak. Povím vám to asi takhle, ale nechci moc kecat. Vim že to někdo nerad čte.
Klik na celý článek!!!!!!

Důvod: Byla to láska na první pohled. A jak vznikla? Ne díky mne a ne díky mému srdci, ale díky mé kámošce. Bez ní bych se nikdy tak hluboce nezamilovala, až to bolí. Mé srdce když ho vidí, tak snad pukne tím citovým adrenalinem. Mé srdce když ho vidí, tak dává tělu i mozku ( snad ho mam :D ) signál, abych k němu šla a objala ho kolem krku. Stačí jediný pohled a už v tom zase plavu. Plavu v nekonečné moři v němž místo ryb plave láska a místo vody je tam cit.
No...tak jak si to tak čtu, tak to vipadá, jako když ,,básním" o nějakém klukovi. Ale tak to ROZHODNĚ neni! Možná sem divná, ale kluci mě fakt totálně neberou a sou u mě až na posledním místě....noooo....předposlednim. Poslední sou testy z fyziky a matiky! :D Někteří-nebudu říkat kteří-už vědí, o čem mluvím. No? Tak jó no...já to teda řeknu. Zamilovala jsem se do koní.
Blbost? Ani náhodou! Zamilovala jsem se do nich tak, že: pudu na střední koňskou, pudu na 3týdny na koňský tábor, budu se učit i na poníkovi,což ryskuj jeho zdraví, jako že ho zmrzačim svym pobízením :D, budu chodit do jednoho jezdeckého oddílu a dokonce sem si dneska našla hezký stránky s věcma ( i levnýma ) na koně i pro koně! NO vidíte...zase moc kecam...aaach bože. No tak to je vše a tady je jedna stránka ( ze který mimochodem budu mít helmu a pérka ) s věcma na koně i pro koně:>>>>!ZDE!<<<<
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni pokud jsi tu byl!

>>KLICK<< 100% (2682)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama